Dzisiaj otwarte
10:00 - 19:00

Giełda Mieszkań- wiosna 2024

Mijają 22 lata, od kiedy w naszym mieście odbywa się impreza, na stałe wpisana w lubelski rynek mieszkaniowy. Co roku wiosną i jesienią w Galerii Gala wystawiają się najwięksi lubelscy deweloperzy ze swoją najnowszą ofertą. Kolejna- 39- edycja Giełdy Mieszkań już w dniach 13-14 kwietnia 2024 r.

Każdy, kto skorzysta z oferty Giełdy Mieszkań znajdzie coś dla siebie- osoby szukające własnego „m”, deweloperzy
i inwestorzy. W jednym miejscu będzie można spotkać znakomitą większość lubelskich deweloperów oraz doradców finansowych. Z jednej strony da to możliwość zapoznania się z kompleksową ofertą nieruchomości w Lublinie, z drugiej zaś skonfrontowania swojej wiedzy na temat obecnego rynku mieszkaniowego oraz wyobrażeń na jego temat w przyszłości. Na Giełdzie Mieszkań znajdziemy też odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, między innymi: Czy faktycznie mieszkania drożeją ? Czy pula mieszkań jest mniejsza? W co i gdzie warto zainwestować?

Obecne czasy jak żadne inne stawiają szereg wyzwań zarówno przed kupującymi, jaki sprzedającymi. Rządowy program kredytu 2% wprowadził nieco ożywienia na rynku
i zwiększył popyt, jednak rosnące koszty pracy oraz towarzysząca im inflacja pozwalają zapomnieć
o obniżkach cen wymarzonego mieszkania. Dodatkowo można zauważyć, że w Lublinie inwestuje coraz więcej osób
z regionu, chcących ulokować swoje oszczędności. Powiększa się oferta mieszkań „pod klucz”. Uwagę przyciągają inwestycje ze świetnie zaprojektowaną zielenią, przyjaznymi placami zabaw, rowerowniami czy recepcjami. Nie ma więc już na co czekać. Dziś jest odpowiedni czas na zakup własnego mieszkania, ratowanie swoich oszczędności przed spadkiem wartości i szukanie bezpiecznej przystani. Czas finalizować swoje plany inwestycyjne.

Czego możesz się spodziewać? 

- Pełen przekrój nieruchomości w Lublinie
- Oferty, które są dostępne tylko na giełdzie
- Bezpłatne porady ekspertów
- Możliwość uzyskania doradztwa finansowego.
- Ponad 40 Wystawców- deweloperów i ekspertów finansowych
- Ponad 70 inwestycji

Wstęp wolny!
Sobota (13.04)- 10.00-17.00
Niedziela (14.04)- 10.00-16.00

Więcej informacji:
e-mail:m.blaszczak@gala.com.pl
Fb: Giełda Mieszkań
tel. 533-319-744