Dzisiaj otwarte
10:00 - 19:00

Eco-GALA Targ Żywności i Rękodzieła

W każdą sobotę podczas Eco-GALI Targu Żywności i Rękodzieła, mieszkańcy Lublina mogą zrobić zakupy bezpośrednio od rolnika lub wytwórcy. Produkty dostępne to: warzywa, owoce, kasze, oleje, susze, pieczywo, nabiał, wędliny, wyroby cukiernicze, rękodzieło i wiele innych.
Eco-GALA powstała z miłości do produktu stworzonego z surowców lokalnie dostępnych, z dbałością o środowisko. Duża część producentów posiada Certyfikaty Ekologicznej Żywności. Eco-GALA to miejsce spotkań osób dbających o zdrowie swoje i innych, to możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania przyjaźni.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z prezentacją naszych wystawców.

Żywność od sprawdzonych dostawców
W czasach masowej produkcji żywności, rosnącej liczbie alergii i nietolerancji poszukujemy produktów wytworzonych bez użycia pestycydów. Eco-GALA to miejsce, gdzie znajdziecie produkty o wysokiej jakości. Sprzedawcy wiedzą co oferują, bo sami dbają o każdy etap produkcji.

Rękodzieło na małe i  duże okazje
Twórcy ludowi, artystyczne dusze, majsterkowicze. To oni swoimi rękami wytwarzają wyjątkową biżuterię, serwetki, dekoracje, zabawki. Są to wyjątkowe i niepowtarzalne dzieła, które sprawią radość każdemu.

Targ żywności ekologicznej i produktów regionalnych – już od ponad 10 lat
Początki były trudne, ale dzięki wytrwałości i zaangażowaniu wystawców, a także naszemu przekonaniu, że takie miejsce jest potrzebne Lublinianom, wytrwaliśmy i chcemy się dalej rozwijać. Zapraszamy wszystkich lokalnych rolników i twórców do korzystania z możliwości sprzedaży swoich produktów podczas cosobotniej Eco-Gali.

Zapraszamy w każdą sobotę od 9.00 do 13.00

Dołącz do nas na Projekt bez nazwy - 2024-06-10T121457.859

———

Masz pytania? Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń: 530 404 876