Dzisiaj otwarte
10:00 - 19:00

Na spotkanie natury. Nieoczywiste propozycje ogrodowe Miloo Home.

W ciepłych dniach wiosny przyroda kusi nas urokami, które kojarzą się z latem. Od porannej kawy, pitej jeszcze w piżamie wśród zieleni, po długie wieczorne rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem. Do zanurzenia się w przyrodę warto się przygotować. Pomogą w tym meble i dodatki Miloo Home, dzięki którym przestrzeń zewnętrzna – ogród, taras lub kameralny miejski balkon – zamieni się w stylowe i komfortowe przedłużenie domu.

Ogrodowe propozycje Miloo Home to zaproszenie do odkrycia świata, w którym spełnia się wielkie marzenie o życiu w harmonii z naturą. Nieodzownym tu elementem są meble i akcesoria, które oczekiwany poziom komfortu i niezobowiązującą elegancję łączą z parametrami użytkowymi odpowiednimi do wyzwań, jakie stawia przed nimi plener. – Przestrzeń urzekająca estetycznie, a przy przyjazna użytkownikowi także w prozaicznej z pozoru sferze użytkowej, najlepiej wyrazi koncepcję wellness design – podkreśla Edyta Liberacka, product managerka w Miloo Home. – Taka aranżacja będzie zachęcać do spędzania większej ilości czasu na zewnątrz, a zarazem umożliwi czerpanie radości z każdej chwili, która upłynie w bliskości natury. To najlepsza droga do znakomitej kondycji i ciała, i ducha – dodaje ekspertka. W promieniach wiosennego słońca przyjrzyjmy się mniej oczywistym meblom i dodatkom outdoorowym Miloo Home. Czekają wśród nich prawdziwe plenerowe pokusy!

Aby poznać nową kolekcję ogrodową Miloo Home warto zajrzeć do salonów stacjonarnych Miloo Home lub na: https://www.miloohome.pl/ogrod.